Выберите язык:
Консультация косметолога
Консультация терапевта
Липосакция

Імплантація зубів. Сімейна клініка Глушко

img-services-6Коли з’являється потреба скористатися такою послугою як імплантація зубів Львів, ми часто стикаємось з купою питань та страхів, переживаємо, як будемо виглядати після такого втручання. Але не такий страшний вовк, як його малюють. Потрібно просто дізнатись більше деталей і ви можете змінити власне життя. А якщо вас лякає ціна, повірте, ніякі гроші не коштують вашого здоров'я та гарної, щасливої посмішки.

Люди старшого віку, що втратили зуби, часто використовують знімні протези. Проте такі протези додають людині не лише фізичних проблем (можлива деформація щелепи, адже вони не дуже добре зафіксовані в роті, спричиняють дискомфорт та заважають при розмові), але й проблеми в соціальному житті.

Вже більше, ніж півстоліття, людство використовує зубні імплантати, які забезпечують їм комфорт та невимушене спілкування. Крім того, що це дуже зручно, адже штучні зуби на вигляд абсолютно не відрізняються від власних. Тому зараз все більше людей починають використовувати таку послугу, як імплантація зубів , не виключення. Однією з кращих є сімейна клініка Др.Глушко, де вже друге покоління лікарів міжнародного класу працює над тим, щоб ви могли щиро усміхатися красивою сяючою посмішкою, навіть після значної втрати зубів.

Така альтернатива знімним протезам має багато переваг:

  •  фіксована конструкція щільно тримається в роті;
  •  схоже на власні зуби та потребує такого ж догляду;
  •  не заважають при розмові;
  •  зберігаються сусідні зуби.

Окрім того, багато кого відлякує болючість подібних процедур. Та в сучасній стоматології існують надійні і безпечні знеболювальні методи і препарати. Тож страх тут також недоречний.

Отже, зубні імплантати – це дійсно те, що потрібно людям, які втратили зуби. Стоматологічна клініка Львова «Доктор Глушко» пропонує до ваших послуг сертифікованих спеціалістів, які дадуть відповіді на всі ваші питання, та зроблять свій вклад у ваше щасливе майбутнє з новою посмішкою! Не втрачайте дорогоцінний час, звертайтесь!

Оставить комментарий