Оберіть мову:
Недавні записи
Консультация косметолога
Консультация терапевта
Липосакция

Особливості лікування гепатиту C

Хронічні захворювання вимагають комплексного підходу для підтримки гарного самопочуття пацієнта і запобігання розвитку серйозних ускладнень. Так, гепатит C, який може протікати без симптомів і не мати яскраво виражених проявів, призводить до виникнення захворювань судинної і сечостатевої систем. При недотриманні режиму життя і харчування, відсутності медикаментозної підтримки хронічний недуга може стати причиною розвитку цирозу і раку печінки. Сучасні методи лікування гепатиту C http://gepatit-shop.ru/cure/ дозволяють не тільки купірувати симптоми, але і запобігти негативному впливу хвороби на організм людини.

Лікарські засоби

Основним методом боротьби з недугою є медикаментозна терапія, яка спрямована на запобігання розмноження вірусів. При виборі препаратів необхідно стежити за наявністю у пацієнта протипоказань до даних ліків або непереносимості компонентів. Також недоцільним вважається повторне лікування з застосуванням ідентичних медикаментів. Крім того, дана терапія передбачає використання лікарських засобів, які спрямовані на уповільнення розвитку цирозу і запальних процесів.

Основна дієта

Важливим компонентом при лікуванні хронічного гепатиту C є дотримання режиму харчування, який дозволяє нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту і печінки. Для цього пацієнт повинен відмовитися від смаженої їжі і приймати їжу невеликими порціями. Також рекомендовано пити багато води і обмежити споживання білків. Слід враховувати, що пацієнт повинен уникати кислих фруктів, кондитерських виробів, жирної їжі, бобових і відмовитися від алкоголю.

Leave a Reply