Оберіть мову:
Недавні записи
Консультация косметолога
Консультация терапевта
Липосакция

Особливості реставрації зубів і основні види процедур

Сучасні технічні засоби і матеріали дозволяють проводити ефективне відновлення форми і зовнішнього вигляду зубів, усувати відколи й дефекти. Художня реставрація зубів http://europa-dental.ru/ спрямована на оздоровлення порожнини рота і позбавлення від естетичних недосконалостей. Форма і структура різців та іклів відновлюються завдяки використанню спеціальних пломбувальних матеріалів, тип яких підбирається виходячи з виду дефекту. Якісна реставрація зубів спрямована на усунення щілин, нерівностей, руйнувань більше половини кісткового обазовання, недосконалостей емалі і видалення карієсу.

Загальні відомості

Реставрація відрізняється тим, що не приносить пацієнтові болю і неприємних відчуттів. Однак підвищена чутливість зубів може стати причиною використання місцевої анестезії. Крім того, дана методика значно дешевше протезування, процедури займають набагато менше часу. Також на зуби, які піддаються відновленню, виявляється мінімальний вплив, тому дана методика вважається більш гуманною, ніж протезування.

Основні типи

При косметичній реставрації відновлюються обсяг коронкової частини зуба і жувальна функція, усуваються косметичні недоліки. У разі, якщо дефекти носять більш серйозний характер, здійснюється установка керамічних пластинок, накладок, вінірів та Люмініри. Кріплення даних елементів проводиться за допомогою спеціальних складів, які здатні проникати в мікропори емалі. Також може здійснюватися композитна реставрація, яка передбачає усунення дефектів на фронтальній поверхні зубів. Слід враховувати, що перед процедурами необхідно проведення комп’ютерної діагностики для виключення розвитку ускладнень згодом.

Leave a Reply