Оберіть мову:
Недавні записи
Консультация косметолога
Консультация терапевта
Липосакция

Особливості проведення загальноклінічних аналізів

Своєчасна діагностика дозволяє виявити відхилення, які можуть стати причиною розвитку серйозних захворювань. Проведення загальноклінічних аналізів дає можливість отримати детальну інформацію про стан організму, що потрібно для призначення правильного лікування. Також дані дослідження можуть здійснюватися перед проведенням хірургічних втручань для зниження ризику ускладнень. Дізнатися, де здати аналізи http://era-medcenter.ru/shop/category/56 і які тести повинні бути включені в діагностику, пацієнт може у лікуючого лікаря або в спеціалізованих центрах.

Загальна інформація

Завданням досліджень є отримання відомостей про клітинні структури, фізичних і хімічних параметрах біоматеріалів. Лабораторні дослідження спрямовані на дослідження крові, сечі, калу, еякуляту, мазків і зіскрібків. Отримані після проведення тестів відомості сприяють прискоренню пошуку патології, встановлення характеру перебігу відхилень, оцінці ефективності призначеного лікування.

Основні види

Найпоширенішим типом загальноклінічних аналізів є дослідження крові, так як біохімічні тести розкривають об’єктивний стан здоров’я пацієнта. Також діагностика включає в себе аналізи сечі і калу, які дозволяють виявити мікробактерії туберкульозу, яйця гельмінтів, приховану кров. У разі, коли дослідженню піддається спинномозкова рідина або мокрота, фахівці можуть встановити наявність мікробактерій і отримати докладну інформацію про функціонування внутрішніх органів. Слід зазначити, що до загальноклінічних аналізів також відносяться дослідження нігтів і волосся на гриби, діагностика секрету передміхурової залози, тести на ентеробіоз.

Leave a Reply